BVC Chodov


Vyhlášení sportovce roku podruhé - tentokrát v Chodově

středa 28. 3. 2018 | komentářů | Autor: BVC Chodov

Zástupci BVC Chodov byli znovu oceněni v rámci prestižních sportovních anket.

Tentokrát se nám dostalo této pocty a uznání v anketě vyhlašované naším domovským - Městem Chodov.

 

Družstvo žákyň (Barbora Klánová, Veronika Kudrlová, Kateřina Matejková, Michaela Mustabašičová, Jiřina Přibylová, Karolína Šoupalová, Aneta Trollerová, Radka Veselá a Kateřina Zapfová) si nejprve zopakovalo slavnostní nástup na podium před aplaudujícím sálem a stejně jako v minulém týdnu si došlo pro pohár a diplom z rukou zastupitelů Chodova a špičkového lyžaře Lukáše Bauera pro ocenění za nejlepší mládežnický kolektiv roku 2017. 

 

V kategorii mládeže se pak mezi jednotlivci prosadily hned dvě další chodovské volejbalistky, členky extraligového kadetského družstva BVC Chodov a národního výběru kadetek, účastnice ME 2017 - nahrávačka Kateřina Kudrlová a blokařka Aneta Egermajerová.

 

Sbírku ocenění pro náš klub na závěr hezkého společenského večera doplnil v kategorii "Trenér roku 2017”  trenér žákyň BVC Chodov Jiří Kudrle.

 

Z úst našich oceněných při rozhovorech s moderátorem večera zaznělo, že máme jako klub velké až překvapivé plány do krátké i delší budoucnosti, očekávání i na poli mezinárodním a reprezentačním a také to, že si velice vážíme našeho zázemí, podpory Města Chodova a všech "srdcařů”, kteří pro klub žijí.  

 

Fotografie si můžete prohlédnout zde v galerii.

 

Tým BVC Chodov !

 


Nejbližší akce

Vyhledat akci >

Kalendář

Faceboook

Kontakt

BVC CHODOV z.s.
Štěříkova louka 1163, 357 35 Chodov

Jiří Tureček (předseda)
GSM: 777 251 796
jiri.turecek@bvc-chodov.cz

Bc. Ladislav Zapf (místopředseda)
GSM: 602 110 457
l.zapf@seznam.cz

Přejít na kontakty

Partneři klubu

Copyright © 2024 - BVC Chodov | Kontakt | Minigolf Chodov