BVC Chodov


O víkendu se dařilo také v extralize kadetek a první lize juniorek

pondělí 6. 11. 2017 | komentářů | Autor: Tým BVC Chodov !

O krátké zhodnocení průběhu sobotních utkání obou našich družstev jsme požádali šéftrenéra klubu Štěpána Javůrka. 

 

Extraligové kadetky doma nezaváhaly a s přehledem braly všechny body....

V domácím dvojutkání se Španielkou Praha nám šlo o povinných šest bodů do tabulky, přesto jsem měl obavy. Nehráli jsme v kompletním složení, navíc z vlastní zkušenosti víme, jak se hraje v utkáních, kdy od vás nikdo nic nečeká a můžete jen překvapit.. Nakonec jsme ta utkání zvládli dobrým přístupem a poměrně s přehledem.

 

Juniorky udržely v derby se spolufavoritem skupiny pozitivní - čtyřbodovou bilanci ze dvou utkání... 

Hráli jsme, dle mého názoru, s nejlepším týmem, který v 1.lize juniorek potkáme. Viděl jsem nejlepší výkon našich juniorek v letošní sezoně, který potvrdil to, co si myslím od začátku soutěže. Záleží předevší na nás, zda dokážeme hrát s nasazením, koncentrovaně a takticky ukázněněně. Pokud ano, nebudeme mít problémy, pokud ne, můžeme prohrát i zápasy, ve kterých jsme favority. Za dvojutkání s Kralupy si juniorky zaslouží pochvalu. Běžě to nedělám, ale chtěl bych ocenit výkony jednotlivců - především Veroniky Vokáčové a Natálie Drškové. Voky to má těžké, hraje první sezonu na této úrovni a zvládá to lépe, než jsme čekali. Naty je prostě duše toho týmu. Pořád dokola dokazuje, že i s její výškou se dá hrát špičkový volejbal.

 

 


1. polovina základní části extraligy kadetek je za námi - hodnocení porovnání s očekáváním

Zaznamenal jsem před sezonou slova odborníků, že bez Anny Bicanové a Rachel Krausové budeme v extralize pro smích. Myslím, že jsme na to odpověděli dostatečně. A to jsme ještě na můj vkus poztráceli dost bodů zbytečně. Momentálně jsme v tabulce na 4.místě a narovinu říkám, že chceme ještě výš.

 

Ex KKY  - co nás čeká - další vývoj ? - letošní změněný herní systém nadstavby.... můžeme již nyní pracovat s jistotou udržení do další sezóny ? 

Samozřejmě umíme počítat, takže víme, že jsme prakticky zachráněni. Ale já o záchranu nehraji a můj tým také ne! My se budeme až do posledního kola prát o co nejlepší umístění, budeme pořád myslet co nejvýše a uvidíme, jak to dopadne.

A k tomu vývoji.. Za poslední půlrok jsem slyšel mnohokrát, že Chodov má to nejlepší za sebou, že teď půjdeme pomalu dolů, že už nezopakujeme ty největší úspěchy z předešlých let.

Garantuji všem, kdo nás podceňujjí, že jsme ještě neřekli poslední slovo. Máme dost sil, elánu a chuti makat dál a dokazovat, že do české mládežnické špičky pořád právem patříme.

 

1-JKY -  co bude klíčové pro další vývoj v soutěži ?

Tak juniorky dle mého postoupí do nadstavby spolu s týmy Kladna a Kralup. Takže bude důležité zvládnout s těmito týmy odvetné zápasy a nasbírat co nejvíce bodů. Platí to samé, co pro kadetky. Do poseldního kola se budeme prát o postup do extraligy. Já nejsem trenér, kterého by bavilo hrát o prostředek tabulky. Chci bojovat o co nejlepší umístění, udělám pro to všechno a tým také. Jestli to dopadne, je druhá věc, ale slibuji, že se o to popereme.

 

 

 

 

 


Nejbližší akce

Vyhledat akci >

Kalendář

Faceboook

Kontakt

BVC CHODOV z.s.
Štěříkova louka 1163, 357 35 Chodov

Jiří Tureček (předseda)
GSM: 777 251 796
jiri.turecek@bvc-chodov.cz

Bc. Ladislav Zapf (místopředseda)
GSM: 602 110 457
l.zapf@seznam.cz

Přejít na kontakty

Partneři klubu

Copyright © 2023 - BVC Chodov | Kontakt | Minigolf Chodov