BVC Chodov


Úspěšný víkend žákyň

úterý 24. 10. 2017 | komentářů | Autor: Jiří Kudrle

 

 


Žákyně prožily opět nabitý víkend. Zatímco minulý týden úspěšně bez zaváhání prošly dvoudenní libereckou kvalifikací českého poháru žákyň 2017/2018, tuto sobotu zajížděly do Příbrami na další kolo 1.ligy kadetek a v neděli odstartovala krajská dlouhodobá soutěž krajského přeboru žákyň.

 

Pozitivní vzestup herní pohody družstva naznačovala již liberecká pohárová utkání, ale skutečnost, že v Příbrami vytěžíme plných 6 bodů do průběžné tabulky první ligy, asi nikdo nečekal.

 

 


Po úvodním vyrovnaném setu prvního zápasu ze sebe holky setřásly ostych s opatrností a další dvě dějství zcela ovládly. Následující sadu jsme na naše konto připsali po tahanici o každý bod po druhém technickém time-outu a první tři sobotní body za vítězství 3:1 byly doma…

Druhý odpolední zápas uchopily naše hráčky od počátku velmi zodpovědně a odvážná pro toto družstvo typická kombinační hra opět slavila úspěch. Od prvního míče jsme již sebevědomě šli za výhrou 3:0, ačkoliv to nebyla vůbec snadná cesta, jak by se podle celkového výsledku mohlo zdát.

Tabulka a výsledky ZDE


Z neděle jsem měl trochu obavy, jestli udržíme formu a jestli po náročném dvojzápase nepřijde útlum. Jak se později ukázalo, opak byl pravdou.

První zápas prvního kola letošního krajského přeboru žákyň přinesl hned na úvod derby s Karlovými Vary "A”

V prvním setu jsme zřejmě zaskočili soupeře a těsně jej vyhráli, druhou sadu pro sebe celkem jednoznačně získaly Vary. Zkrácenou sadu jsme nezačali optimálně a celkem rychle prohrávali rozdílem 4 bodů. Už do obrátky jsme ale šli s jednobodovým náskokem, který jsme postupně navýšili až na konečných 15:10 pro BVC Chodov a mohli se tak radovat z výhry 2:1 !

Zbývající tři zápasy již odehrály hráčky, které byly méně vytížené v sobotu, přesto až na jedno drobné zaváhání s velkým přehledem.

Tabulka a výsledky ZDE

 


Pokud bych měl shrnout oba dva dny, našel bych v hodnocení týmu následující společné jmenovatele:  

Dařilo se všem na podání, dařilo se dobře kombinovat a byl jsem spokojen i s útočnou fází. Velice mne překvapila bojovnost a úspěšnost vykrývání útočnic a obranná práce v poli, úspěšnost týmu v těžkých výměnách nás dostávala nad soupeře.

Holky si začínají čím dál více věřit, což potvrzuje i stabilita individuálních výkonů ve chvílích, kdy se týmu výsledkově nedařilo, ale dokázali jsme nakonec vždy vývoj otočit ve svůj prospěch.

Gratulace hráčkám a poděkování…. takových dnů, jako jsme zažili v tomto víkendu a které tak zahřejí na srdci, je opravdu málo….

 

Co nás čeká dále ? Tento víkend nic !!! Zasloužený odpočinek a hned od pondělí se začneme připravovat na dalšího soupeře v 1.lize kadetek, které budeme hrát 4.11. doma paralelně s extraligou kadetek a 1.ligou juniorek proti Plzni. A to už bude na dveře klepat chodovské první kolo ČP žákyň 11.-12.11.2017

 

Zůstaňte s námi a přijďte nás podpořit !

 

Tým BVC Chodov.

 


Nejbližší akce

Vyhledat akci >

Kalendář

Faceboook

Kontakt

BVC CHODOV z.s.
Štěříkova louka 1163, 357 35 Chodov

Jiří Tureček (předseda)
GSM: 777 251 796
jiri.turecek@bvc-chodov.cz

Bc. Ladislav Zapf (místopředseda)
GSM: 602 110 457
l.zapf@seznam.cz

Přejít na kontakty

Partneři klubu

Copyright © 2023 - BVC Chodov | Kontakt | Minigolf Chodov