BVC Chodov


Soustředění Pernink 2017 - Žákyně

středa 23. 8. 2017 | komentářů | Autor: JK

Družstvo žákyň se v minulém týdnu zúčastnilo společně s extraligovým týmem kadetek týdenního soustředění před nadcházející sezónou. Po návratu do Chodova hodnotí uplynulý týden z pohledu družstva žákyň BVC Chodov trenér Jiří Kudrle

 

 

Splnil letošní pobyt na Perninku Vaše očekávání?

 

Místní horské prostřední má na naše týmy zřejmě blahodárný vliv. Využíváme skvělé zázemí jak pro ubytování tak pro trénink. To se pak pozitivně odráží i ve výkonech a nasazení hráček během tréninkových jednotek.

Většinu jsme odtrénovali velice kvalitně, dokonce nad rámec připraveného plánu. Takže z mého pohledu panuje velká spokojenost.

 

Jak často a jakým způsobem jste trénovali ?

 

Celkem holky během osmi dní absolvovaly 21 tréninkových jednotek po hodině a půl. Zjednodušeně se dá říci, že se nám podařilo odpracovat stejný objem jako v průběhu dvou běžných měsíců v sezóně.

Tréninky byly zaměřené především na techniku a individuální herní činnosti. Vzhledem k intenzitě a objemu jsme věnovali velkou pozornost cvičením na protažení a uvolnění svalů po zátěži.

 

Jste tedy na novou sezónu dobře připraveni ?

 

Snažíme se být připraveni co nejlépe a budeme se snažit i nadále…..

Minulý týden však znovu naznačil naše herní možnosti a všechno snad ukazuje na skutečnost, že bychom s naplněním výkonnostních cílů pro letošní rok nemuseli mít tak velké problémy, jak jsem v červnu očekával. Pořád je ale co pilovat a ladit. Je toho vlastně ještě hodně…. :-)

Potěšující je především výkonnostní vzestup hráček oproti srovnatelnému minulému období.

 

Čekají Vaši tréninkovou skupinu pro letošek nějaké personální změny ?

 

Soupiska hráček se naprosto stabilizovala v květnu po úspěšném republikovém mistrovství mladších žákyň a celý "stříbrný základ” tak zůstává pohromadě také pro další sezónu.

Soustředění s námi absolvovala jedna hráčka z potenciálu mladších žákyň ročníku 2005 a svými výkony si jasně řekla o zařazení do dalších tréninků s námi.

(Jmenovitě představíme všechny starší žákyně v samostatném článku, který připravujeme. )

 

V turnajích žákyň nám pomohou v případě potřeby další tři hráčky ročníku 2003 a 2002, které se momentálně již nastálo připravují společně s kadetkami. To samé platí i pro soutěž 1. ligy kadetek, kde navíc můžeme počítat s pomocí dalších dvou hráček 2002 a 2001.

 

Současné asistenty trenéra by měl doplnit Jirka Tureček a chtěl bych ještě angažovat jednoho člověka do pozice organizačního vedoucího družstva….zde mám konkrétní představu….V jakých soutěžích hráčky Vaší tréninkové skupiny letos uvidíme hrát ?

 

Nosnou soutěží pro naši tréninkovou skupinu by měl být Český pohár žákyň, což čítá 6 nabitých víkendů a celkem více jak 40 kvalitních zápasů sbírání herních zkušeností. Tradiční derby nás čekají ve čtyřech kolech Krajského přeboru žákyň.

Velká škola a naprostá novinka bude 1.liga kadetek, resp. jednodenní dvojzápasy hrané na tři vítězné sety. Rádi bychom si zahráli ve finále MČR žákyň. Při určité konstalaci by některé hráčky mohly nastupovat v extralize…. to ale předbíhám příliš….Co byste popřál svým svěřenkyním na závěr ?

 

To je jednoduché... především pevné zdraví a spoustu trpělivosti v tréninku !

 

 


Nejbližší akce

Vyhledat akci >

Kalendář

Faceboook

Kontakt

BVC CHODOV z.s.
Štěříkova louka 1163, 357 35 Chodov

Jiří Tureček (předseda)
GSM: 777 251 796
jiri.turecek@bvc-chodov.cz

Bc. Ladislav Zapf (místopředseda)
GSM: 602 110 457
l.zapf@seznam.cz

Přejít na kontakty

Partneři klubu

Copyright © 2024 - BVC Chodov | Kontakt | Minigolf Chodov