BVC Chodov


Informace z víkendového druhého finálového kola ČP žákyň v Bílovci

pondělí 27. 2. 2017 | komentářů | Autor: Jiří Kudrle

Z pohledu BVC průběh víkendu jak na houpačce. Neskutečná víkendová proměna hráček - vlastně - TÝMU .....  


Po rozpačitém pátečním úvodu s Táborem a Kladnem a herním propadu v ranních sobotních zápasech proti Příbrami a Hradci Králové přišel neuvěřitelný zlomový vzestup v nádherném zápase s Českou Třebovou.

Od tohoto okamžiku celý tým hrál čím dál lépe až na hranici svých možností a schopností a předváděl velice kvalitní pohledný volejbal, který strhával při boji našich holek proti Přerovu a domácímu Bílovci nejen naše fanoušky, ale také přihlížející diváky v bílovecké sportovní hale.

Týmový výkon přinesl pro BVC Chodov 8 bodů z posledních třech zápasů… Sobotní polední obavy o sestup do třetí osmičky byly po večerním sobotním tiebreakovém úspěchu a nedělním prvním vyhraném setu vystřídány pocitem klidu z jistého udržení družstva mezi nejlepšími 16-ti v republice, aby se nakonec paradoxně dostavil pocit lehkého zklamání z nepostupu do top osmičky ČP.  

Tomu chybělo opravdu málo a o to více jsme zpytovali svědomí z úspěšně rozehraných utkání, které jsme následně nedokázali přetavit do vítězství. Chtěl bych zmínit kromě Tábora především sobotní druhé utkání s Hradcem Králové, kdy jsme soupeře v prvním setu jasně přehráli poměrem 25:7 a následně prohráli celý zápas 1:2 …… škoda…..

Celkový víkendový dojem a hodnocení výkonu mladších žákyň doplněných prvoročními žákyněmi Terkou a Míšou v ČP starších žákyň je však nakonec zcela jednoznačně pozitivní.

Sneseme porovnání v kvalitě útoku, rozdílová je pro náš tým velice pestrá náhra a zlepšili jsme oproti minulému kolu výrazně přihrávku, dařilo se nám vykrývat útočící hráčky. Spokojený jsem i s činností podání, které nám hodně pomáhalo. Na druhou stranu jsme se chvílemi s touto činností trápili…..

Rezervy zatím máme v obranných činnostech vybírání a obrany útoku soupeře z doskoku.

Velice cenné zkušenosti z posledních zápasů, kdy jsme dokázali otočit ve svůj prospěch vývoj zápasů s těžkými soupeři se nám jistě budou hodit.

 

Třetí místo ve druhé osmičce ČP je reálným obrazem a zrcadlem možností mladého ambiciózního družstva mladších žákyň v bojích se staršími a zkušenějšími vrstevnicemi a je jednoznačným úspěchem.

Díky holky a velká gratulace k tomu, jak jste se během víkendu dokázaly proměnit a předvést to, jak jste na hřišti pro soupeře nebezpečné….. !
Finálové kolo ČP žákyň 2016/2017 se koná 24.-26.3.2017 - pořadatel Loko Plzeň

Složení naší skupiny: Loko Plzeň, Olymp B, Chodov, H.Králové, Č.Třebová, Bílovec, Kometa Praha, Frýdek-Místek

 


Nejbližší akce

Vyhledat akci >

Kalendář

Faceboook

Kontakt

BVC CHODOV z.s.
Štěříkova louka 1163, 357 35 Chodov

Jiří Tureček (předseda)
GSM: 777 251 796
jiri.turecek@bvc-chodov.cz

Bc. Ladislav Zapf (místopředseda)
GSM: 602 110 457
l.zapf@seznam.cz

Přejít na kontakty

Partneři klubu

Copyright © 2024 - BVC Chodov | Kontakt | Minigolf Chodov