BVC Chodov


II.kolo Českého poháru

pondělí 2. 2. 2009 | komentářů

Další úspěch žákyň BVC Chodov v ČP
Ve dnech 17. až 18. 01. 2009 se konalo 2. kolo Českého poháru žákyň v Plzni, o postup do finálových bojů o titul Přeborníka Českého poháru žákyň. Za účasti družstev TU Liberec, 15. ZŠ Plzeň, PSK Olymp Praha, ZŠ Mikulova Praha - Chodov, Baník Sokolov, SK Ještědská Liberec, VSK Děčín a naše děvčata ve složení - Lenka Husáková, Šárka Vodenková, Kateřina Plaubová, Natalja Erpsová, Barbora Fojtová, Štěpánka Gergelyová, Štěpánka Kotrbová, Tereza Turečková, Vanda Vydrová, Barbora Havelková, Tereza Randýsková, a Gabriela Gergelyová. Naše holky i v tomto kole odvedly kus práce a i tentokrát se umístily na krásném 3. místě. Vítězem tohoto kola České části poháru se stalo družstvo Olympu Praha, které neztratilo ani bod. Naše hráčky dokázaly tomuto družstvu vzdorovat a prohrály 2:1, a to mohly dokonce toto družstvo jako jediné porazit.
3. kolo se bude konat ve dnech 21.-22.2.2009 v Ústí a zde se již bude bojovat o přeborníka Českého poháru žákyň, kam postoupila 4 nejlepší družstva z Čech a 4 z Moravy - TU Liberec, PSK Olymp Praha, ZŠ Mikulova Praha - Chodov, BVC Chodov,Sokol Frýdek-Místek, TJ Nový Jičín, TJ SK Happy Opava, VO TJ Lanškroun.
Ohromný úspěch pro náš tým je už samotný postup mezi tuto osmičku nejlepších v ČR, protože hlavní specializací je plážový volejbal a tato soutěž je pro nás pouze součástí zimní přípravy na léto.

Jitka Štěrbová a Jiří Tureček

Komentáře


Nejbližší akce

Vyhledat akci >

Kalendář

Faceboook

Kontakt

BVC CHODOV z.s.
Štěříkova louka 1163, 357 35 Chodov

Jiří Tureček (předseda)
GSM: 777 251 796
jiri.turecek@bvc-chodov.cz

Štěpán Javůrek (místopředseda a šéftrenér)
GSM: 774 351 796
stepan.javurek@centrum.cz

Přejít na kontakty

Partneři klubu

Copyright © 2022 - BVC Chodov | Kontakt