BVC Chodov


Okénko č.15 - Vánoční

čtvrtek 22. 12. 2016 | komentářů | Autor: Štěpán Javůrek

Vážení příznivci, podorovatelé a přátelé našeho klubu!

Možná jste si za poslední rok zvykli, že pomocí této rubriky komentuji dění v našem klubu a přináším postřehy ,,ze zákulisí,,.  Dnes to však bude trochu jinak. Je vánoční čas a tak není vhodné řešit pracovní věci, ale spíše bilancovat, poděkovat a popřát.

V rovině volejbalové se mně rok 2016 hodnotí dobře, stejně jako roky předešlé. Poté, co jsme v roce 2015 poprvé v historii postoupili do extraligy kadetek, se nám v roce 2016 podařilo získat bronzovou medaili v Českém poháru žákyň. I tento rok tak měl svůj významný vrchol z pohledu našeho klubu. To, co se nám v posledních letech daří, je zásluhou nás všech. Vedení našeho klubu, trenérů všech kategorií, hráčů, ale i příznivců, sponzorů a dalších. Vy všichni máte podíl na tom, že se nám stále daří psát úspěšný volejbalový příběh. Věřím, že i rok 2017 pro nás bude alespoň stejně tak úspěšný, jako ten předešlý.

Do roku 2017 našemu klubu přeji, aby jeho vedení stále nacházelo dostatek energie ke své práci, aby naši trenéři byli spokojeni a aby je jejich činnost naplňovala. Hráčkám přeji, aby i nadále dělaly dobrou reklamu našemu klubu a sami ze sebe měly radost. Tak jako z nich máme radost my. A Vám příznivcům přeji, abyste na nás i v roce 2017 mohli být v rámci možností pyšní.

V osobním životě Vám všem jménem klubu BVC Chodov a jménem všech svých spolupracovníků přeji vše dobré, požehnané vánoční svátky a především čas na klid a odpočinek v přítomnosti svých blízkých.

 

S úctou Štěpán Javůrek a kolektiv trenérů BVC Chodov

 

 


Nejbližší akce

Vyhledat akci >

Kalendář

Faceboook

Kontakt

BVC CHODOV z.s.
Štěříkova louka 1163, 357 35 Chodov

Jiří Tureček (předseda)
GSM: 777 251 796
jiri.turecek@bvc-chodov.cz

Bc. Ladislav Zapf (místopředseda)
GSM: 602 110 457
l.zapf@seznam.cz

Přejít na kontakty

Partneři klubu

Copyright © 2024 - BVC Chodov | Kontakt | Minigolf Chodov