BVC Chodov


Ženy BVC Chodov vstoupily do 2.ligy solidně

středa 19. 10. 2016 | komentářů

BVC Chodov má opět po dvou sezónách ženské družstvo v celostátní republikové soutěži. Po nabídce převzít 2.ligu žen od družstva TJ SOKOL Šternberk nebylo snadné sestavit družstvo konkurenceshopné pro druholigovou soutěž - a to doslova na poslední chvíli.

Základem družstva se staly juniorky našeho klubu - Patricie Rozsypalová, Tereza Čermáková, Denisa Prokopová, Simona Bláhová a Petra Švecová. Družstvo doplnily hráčky Alena Pecháčková, Rosalie Mandíková a Veronika Borková. V jednotlivých zápasech sbírají cenné zkušenosti kadetky a !!starší žákyně!! našeho klubu, které s ženským družstvem na vybraná utkání jezdí. V letošní sezoně se tak na palubovce objevila například Kateřina Kloudová (ročník 2001) , Rachel Krausová (1999), Natálie Dršková (2000) nebo Aneta Egermajerová (2002). Na lavičce pak působí dvojice trenérů Štěpán Javůrek a Jiří Tureček.

Přestože panovaly drobné obavy z toho, jak družstvo ligovou sezonu zvládne, prozatím si chodovská děvčata vedou celkem slušně. Po šesti odehraných kolech mají na svém kontě 3 vítězství a stejný počet porážek a pohybují se v klidném středu tabulky.

Po úvodním dvojzápase na domácí půdě, ve kterém odvezlo všechny body velice kvalitní družstvo TJ Tatran Střešovice, se BVC Chodov představil na půdě loňského vítěze soutěže - družstva Chabařovic. Po statečných výkonech putovaly do Chodova první tři body letošní sezony po výsledcích 3:2 a 2:3. Cenné body z Chabařovic pak děvčata potvrdila suverenními výhrami 3:0 a 3:0 nad družstvem Plzně.

Již tuto sobotu zajíždějí ženy BVC k těžkému utkání do Liberce, na domácí palubovce se pak představí v neděli 6.11.2016 od 10:00 proti TJ EMĚ Mělník. 


Nejbližší akce

Vyhledat akci >

Kalendář

Faceboook

Kontakt

BVC CHODOV z.s.
Štěříkova louka 1163, 357 35 Chodov

Jiří Tureček (předseda)
GSM: 777 251 796
jiri.turecek@bvc-chodov.cz

Bc. Ladislav Zapf (místopředseda)
GSM: 602 110 457
l.zapf@seznam.cz

Přejít na kontakty

Partneři klubu

Copyright © 2024 - BVC Chodov | Kontakt | Minigolf Chodov