BVC Chodov


SPOLUPRÁCE CHODOVA SE SOKOLOVEM BĚŽÍ NA PLNÉ OBRÁTKY

pondělí 22. 8. 2016 | komentářů | Autor: redakce

Spolupráce dvou největších dívčích volejbalových klubů v regionu - BVC Chodov a VSK Baník Sokolov - běží na plné obrátky. Po letech, kdy oba kluby v rámci společné spolupráce nemohli nalézt jednotnou řeč se před letošní sezonou situace výrazně změnila k lepšímu. Vedení sportovních úseků obou klubů jednalo během jarních měsíců o podobě vzájemného fungování v sezoně 2016/2017 a došlo ke shodě.

Spolupráce mezi oběma kluby již běží na plné obrátky a ke spokojenosti obou stran. Kluby se rozhodli spolupracovat v následujících oblastech:

Výměna hráčů mezi oběma kluby - již od počátku června trénují s extraligovým družstvem kadetek BVC Chodov hráčky Sokolova Anežka Boroličová a Veronika Vokáčová. Tyto hráčky uvidí fanoušci chodovského volejbalu v extraligových zápasech BVC Chodov, druhým směrem se  do 1.ligy kadetek, kterou tým VSK Baník Sokolov hraje,  přesouvají talentované žákyně BVC Chodov, které se uplynulý víkend účastnili společně se šéftrenérem BVC Štěpánem Javůrkem soustředění Baníku Sokolov.

Společné tréninky obou klubů - během celé sezony 2016/2017 budou vždy ve středu od 17:00 do 19:30 probíhat v sokolovské hale společné tréninky žákovských družstev obou klubů, doplněné o ligové družstvo kadetek Baníku Sokolov. Ve stejném čase se navíc v Sokolově představí extraligové kadetky BVC. To vše pod vedením trenérů obou spolupracujících oddílů.

Spolupráce v tréninkovém procesu: Jak již bylo uvedeno výše, v rámci spolupráce se budou setkávat i trenéři obou klubů, na sopolečných tréninkových jednotkách a také doprovodných vzdělávacích akcích, to vše pod záštitou šéftrenérů obou klubů - Štěpána Javůrka a Josefa Pospíšila.

Vedení oddílů doufá, že tato spolupráce bude mít dlouhodobější charakter, k čemuž za jednotlivé strany zaznělo následující:

V Sokolově se vždy dělal kvalitní dívčí volejbal a dodnes se tu objevují hráčky s potenciálem pro extraligu mládeže. My chceme, aby tyto hráčky neodcházely mimo region, ale hrály nejvyšší soutěž u nás v Chodově. Zároveň je 1.liga kadetek, kterou Baník Sokolov hraje, ideální soutěží, ve které mohou růst mladé nadějné hráčky z obou klubů. Jsem moc rád, že se nám podařilo dosáhnout dohody, se kterou jsou spokojeny obě strany, prohlásil za BVC Chodov Štěpán Javůrek. 

Marie Správková k tomu za vedení VSK Baník Sokolov dodává: Velmi vítám tuto možnost spolupracovat, jsem opravdu ráda, že se nám podařilo spolupráci dohodnout a věřím, že vše bude fungovat tak, jak si přejeme a jak to funguje nyní. Karlovarský kraj není tak velký a hráček není tolik, abychom si navzájem konkurovali, proto je spolupráce obou klubů jedinou možností, jak dále dívčí volejbal v regionu rozvíjet. 

 

 


Nejbližší akce

Vyhledat akci >

Kalendář

Faceboook

Kontakt

BVC CHODOV z.s.
Štěříkova louka 1163, 357 35 Chodov

Jiří Tureček (předseda)
GSM: 777 251 796
jiri.turecek@bvc-chodov.cz

Bc. Ladislav Zapf (místopředseda)
GSM: 602 110 457
l.zapf@seznam.cz

Přejít na kontakty

Partneři klubu

Copyright © 2024 - BVC Chodov | Kontakt | Minigolf Chodov