BVC Chodov


Kádr žen pro 2.ligu doplní Alena Pecháčková

pátek 17. 6. 2016 | komentářů

Jak již bylo na našich webových stránkách avizováno, vedení klubu postupně skládá družstvo žen pro ligovou sezonu 2016/2017

První posilou pro družstvo žen BVC Chodov je zkušená, 178 cm vysoká smečařka, Alena Pecháčková. Alena začínala s volejbalem v Karlových Varech pod vedením rodiny Bicanů. Fanoušci chodovského volejbalu ji mohli vidět v dresu BVC již v minulosti, kdy se v Chodově 2.liga žen hrála. Vedení klubu si právě od jejích zkušeností hodně slibuje.

Alena je zkušená, dobře přihrávající smečařka, o kterou jsem měl od začátku zájem. Měla by nám pomoci především svou kvalitou a svými zkušenostmi, protože naše družstvo bude složeno z velké části z mladých hráček, okomentoval její příchod trenér družstva Štěpán Javůrek. 

Sama hráčka ke svému angažmá v Chodově prohlásila: Já jsem chtěla někde ligovou soutěž žen hrát a když mě oslovil trenér Javůrek, ihned jsme se domluvili. Alena Pecháčková do Chodova přichází s ambicemi hrát dobrý volejbal a pohybovat se v tabulce co nejvýše. Sama k tomu dodává: Očekávám od sezony co nejvíce vítězství. Samozřejmě bude také záležet na tom, jaké se podaří sestavit družstvo.

Přejeme tedy Aleně hodně štěstí v dresu BVC a úspěšný návrat na chodovskou palubovku! 


Nejbližší akce

Vyhledat akci >

Kalendář

Faceboook

Kontakt

BVC CHODOV z.s.
Štěříkova louka 1163, 357 35 Chodov

Jiří Tureček (předseda)
GSM: 777 251 796
jiri.turecek@bvc-chodov.cz

Bc. Ladislav Zapf (místopředseda)
GSM: 602 110 457
l.zapf@seznam.cz

Přejít na kontakty

Partneři klubu

Copyright © 2024 - BVC Chodov | Kontakt | Minigolf Chodov