BVC Chodov


V CHODOVĚ SE BUDE HRÁT LIGOVÁ SOUTĚŽ ŽEN!!

středa 25. 5. 2016 | komentářů | Autor: Štěpán Javůrek

To o čem se v posledních měsících spekulovalo se potvrdilo - v Chodově se opět bude hrát 2.liga žen!!

Vedení klubu v průběhu sezóny deklarovalo, že je nezbytné pro další vývoj talentované mládeže v BVC Chodov zajistit republikovou soutěž dospělých. Když se proto naskytla možnost získat licenci na 2.ligu vedení klubu neváhalo. Nabídku na převzetí soutěže žen jsme obdrželi od družstva TJ SOKOL Šternberk. Po poradě vedení klubu jsme se rozhodli tuto nabídku přijmout, prozradil předseda BVC Chodov Jiří Tureček.

Nebylo to snadné rozhodování, museli jsme se vyjádřit během jediného dne, nakonec jsme se rozhodli, že do toho půjdeme a licenci jsme převzali, doplnil Jiří Tureček.

 

Trenérem družstva žen bude šéftrenér klubu Štěpán Javůrek, který by rád k družstvu získal kvalitního spolupracovníka. Od začátku mého působení v klubu vím, že se jednou přesunu k ženám, tak jsme s předsedou klubu domluveni. Nicméně mám své povinnosti i u extraligových kadetek, ty pro mě nadále budou prioritou. Proto k sobě sháním druhého trenéra, který by pomohl především s koučováním zápasů, které se budou krýt s extraligou kadetek. Mám jasnou představu, kdo by to měl být, snad se dohodneme, doplnil Štěpán Javůrek.

 

V kádru by se vedle juniorek klubu, které budou tvořit přibližně polovinu družstva, měla objevit i zajímavá jména posil. Předseda klubu Jiří Tureček k tomu prozradil: Seznam hráček o které máme zájem jsme sestavili společně s trenérem družstva. Jednání probíhají každý den, chceme sestavit opravdu kvalitní a silné družstvo, které bude hrát v horních patrech ligové tabulky.

 

O složení družstva a realizačního teamu Vás budeme průběžně informovat na stránkách BVC Chodov!

 


Nejbližší akce

Vyhledat akci >

Kalendář

Faceboook

Kontakt

BVC CHODOV z.s.
Štěříkova louka 1163, 357 35 Chodov

Jiří Tureček (předseda)
GSM: 777 251 796
jiri.turecek@bvc-chodov.cz

Bc. Ladislav Zapf (místopředseda)
GSM: 602 110 457
l.zapf@seznam.cz

Přejít na kontakty

Partneři klubu

Copyright © 2024 - BVC Chodov | Kontakt | Minigolf Chodov