BVC Chodov


Rozhovor s autorem nového webu - Zdeňkem Málkem

pondělí 16. 5. 2016 | komentářů | Autor: Štěpán Javůrek

Většina fanoušků volejbalu zná Zdeňka Málka především jako vynikajícího extraligového volejbalistu. Zdeněk je však také autorem nových webových stránek BVC Chodov. Nejen o nich jsme si povídali v přátelském rozhovoru...

Jak jsi se dostal k práci na webových stránkách BVC Chodov?

Oslovil mě Štěpán Javůrek, se kterým jsem již dříve spolupracoval, zda-li bych o tu práci neměl zájem. Sešli jsme se a domluvili se.

 

Na jakých dalších projektech s klubem spolupracuješ?

Bavili jsme se o možnostech propagace klubu a činnosti v ní. Založili jsme také správnou facebookovou stránku, která za několik měsíců dosahuje hezkého čísla 500 fanoušků. Obecně se dá říci, že spolupracujeme v oblasti propagace klubu na internetu.

 

Ty sám máš zkušenosti s touto prací v profesionálním klubu. V čem si myslíš, že je tato činnost důležitá pro mládežnický klub, jakým je BVC Chodov?

BVC Chodov pracuje dle mého velmi profesionálně, pečlivě a vytrvale. Navíc má výborné zázemí v podobě nádherné haly, beachového areálu a také dvou důležitých lidí v čele, kteří volejbalu obětují opravdu hodně. Nejedná se o klub bez historie, naopak. BVC má dlouhou historii a tradici. A to si zaslouží adekvátní pozornost a propagaci.

 

Vraťme se nyní k novým webovým stránkám. V čem je hlavní rozdíl oproti staré verzi?

Hlavní technologický rozdíl pro uživatele je v responzivní variantě webu. Ať na stránky přijdete na telefonu, tabletu či počítače, web se automaticky přizpůsobí šířce daného zařízení a obsah poskládá tak, aby vše bylo přehledné bez nutnosti zoomování. Fulltextové vyhledávače tyto weby od loňského roku upřednostňují oproti klasickým (např. staré verzi) a v neposlední řadě si to vyžaduje doba, kdy počet dotazů na vyhledávání z mobilních zařízení je již vyšší než z klasických desktopových počítačů. Starý web mobilním zařízením uzpůsobený nebyl, muselo se tedy zoomovat. Další důležitý rozdíl vidím v administraci, která je vytvořena na míru a pro potřeby takového klubu. Jde především o efektivní řešení při vytváření a správě týmů, soupisek, ale také aktuálnost tabulek a výsledků všech kategorií.

 

Jak bude nový web fungovat s klubovým facebookem?

Namísto rozesílání hromadných newsletterů, se kterými poskytovatelé e-mailů neustále bojují a zvyšují bezpečností pravidla pro doručení takového e-mailu, jsme se rozhodli jít cestou facebooku. Proto nový web umí automaticky vložit vydanou novinku přímo na zeď stránky BVC Chodov. Dále jsme povolili facebookové komentáře pod obsahem na vybraných podstránkách webu.

 

Co dalšího se chystá v oblasti prezentace klubu?

Bavili jsme se o dalších možnostech propagace na internetu a hlavně sociálních sítích. Chceme rodičům a fanouškům klubu nabídnout lepší vizuální a audiovizuální obsah, který by nás prezentoval a zároveň dělal virální reklamu mezi široké okolí.

 

Máš za sebou několikaměsíční spolupráci s klubem? Pronikl jsi také do zákulisí? Viděl jsi nějaké utkání, poznal lidi v klubu a podobně?

Ano, jak jsem již zmínil, z klubu jsem upřímně nadšený. Líbí se mi systém, jakým klub vede a trénuje mladé. Vše má svůj režim a řád. Myslím, že i některé extraligové celky by se mohly učit, jak správně pracovat s mládeží a dětmi právě od BVC Chodov. Přál bych si, aby se klubu do budoucna povedlo veškeré mládežnické kategorie zastřešit ještě např. nějakou ženskou republikovou soutěží. Ženský volejbal v Karlovarském kraji by získal adekvátní zázemí a určitě i podporu jak ze strany fanoušků tak partnerů.

 

Otázka na závěr. Uvidí Tě fanoušci v extraligovém dresu VK ČEZ Karlovarsko i v nadcházející sezoně?

Nerad bych předčasně zveřejňoval záměry vedení klubu v oblasti výběru hráčů, to nechám na nich. Proto se musí nechat ještě chvilku překvapit :-) Vše se včas dozvědí z médií.


Nejbližší akce

Vyhledat akci >

Kalendář

Faceboook

Kontakt

BVC CHODOV z.s.
Štěříkova louka 1163, 357 35 Chodov

Jiří Tureček (předseda)
GSM: 777 251 796
jiri.turecek@bvc-chodov.cz

Bc. Ladislav Zapf (místopředseda)
GSM: 602 110 457
l.zapf@seznam.cz

Přejít na kontakty

Partneři klubu

Copyright © 2024 - BVC Chodov | Kontakt | Minigolf Chodov