BVC Chodov


Žákyně BVC Chodov o víkendu na domácí palubovce potvrdily roli favorita letošního ročníku ČP

pondělí 22. 2. 2016 | komentářů

Úžasná bilance dvanácti vítězství a pouze dvou porážek v dosavadním průběhu finálové části Českého poháru žákyň 2015/2016 zdobí naše děvčata, která před posledním finálovým kolem v Bílovci figurují na průběžném druhém místě celkového pořadí nejlepších republikových družstev.
I v druhém domácím kole, které proběhlo v Chodově právě o tomto víkendu 20.-21.2.2016, potvrdil chodovský tým roli jednoho z favoritů a adeptů na celková medailová umístění letošního ročníku. Bouřlivé prostředí chodovské sportovní haly jakoby nejprve svazovalo našim hráčkám ruce a posouvalo míru jejich odpovědnosti za naplnění očekávání z úvodního kola v Brandýse, kde jsme s přehledem skončili první, nad hranici únosnosti. 
První dva sobotní zápasy jsme zvládli nakonec se štěstím dobře a za povinná vítězství s Lanškrounem 2:1 (-25,21,9) a Kralupy 2:0 (21,20) si připsali 5 důležitých bodů. Výkon družstva byl však velice kostrbatý a neučesaný hluboko pod herními schopnostmi chodovských děvčat.
Nervozitu ze sebe ale holky shodily hned v dalším utkání s VŠ Plzeň, kdy se jim povedl vstup do utkání a v hlavách hráček se opět rozhostil klid a herní sebevědomí.  2:0  (13,24)
Vítězství nad nepříjemným soupeřem povzbudilo hráčky natolik, že se s chutí postavily proti dalšímu družstvu tentokrát z Bílovce, jenž se dlouhodobě prezentuje výbornou obranou v poli. Úvod nevypadal dobře, ale s přibývajícím časem jsme stále více získávali kontrolu nad vývojem utkání 2:0  (17,11)  a den tak zakončili s výbornou bilancí čtyř vítězství garantující boje v elitní republikové osmičce i v posledním kole letošního ročníku.
Neděli, kdy nás čekali papírově nejsilnější soupeři, jsme začali smolnou tie-breakovou prohrou 13:15 s brněnskými děvčaty. Obzvláště mrzí výsledek zkrácené hry, ač jsme nadějně dotahovali ze stavu 4:8 při změně stran.Výsledek utkání: 1:2 (-21,22,-13)
Vůbec nejhorší výkon předvedly naše holky hned v následujícím zápase proti Olomouci. Zasloužená prohra 0:2 (-17,-22). Chodovské družstvo propadalo ve všech herních činnostech a jednotvárně útočilo do připravených bloků soupeřek.
Konec dobrý = všechno dobré. Poslední zápas si holky již opět pohlídaly a s ambicemi nastupující družstvo Olympu Praha A vyprovodilo z kurtu jednoznačně poměrem 2:0 (14,13)


Celkové třetí místo v druhém finálovém kole otevírá v našich myslích brány nejvyššího očekávání pro závěrečné měření sil 11.-13.3.2016 v Bílovci, které definitivně vystaví konečně vysvědčení družstvům, která se letošního ročníku účastnila.
My pevně věříme a doufáme, že se na tom se jménem BVC WItte Chodov objeví hodnocení "výborně" 


Tým BVC Chodov 
Tabulka výsledků 2.kola ZDE


Nejbližší akce

Vyhledat akci >

Kalendář

Faceboook

Kontakt

BVC CHODOV z.s.
Štěříkova louka 1163, 357 35 Chodov

Jiří Tureček (předseda)
GSM: 777 251 796
jiri.turecek@bvc-chodov.cz

Bc. Ladislav Zapf (místopředseda)
GSM: 602 110 457
l.zapf@seznam.cz

Přejít na kontakty

Partneři klubu

Copyright © 2024 - BVC Chodov | Kontakt | Minigolf Chodov