BVC Chodov


Víkendová bilance ligových mistrovských utkání juniorek a kadetek

pondělí 15. 2. 2016 | komentářů

Jeden bod juniorek ze sobotního dvojzápasu na půdě Hradce králové posouvá sny o další extraligové soutěži pro sezónu 2016/2017 už bohužel i mimo teoretickou rovinu.
Přitom první z duelů se vyvíjel celkem příznivě pro naše družstvo. Pokud pominu standardně nekoncentrovaně odehraný první set, pak následující dva patřily chodovským cela jednoznačně. Ve čtvrtém dějství nám nevyšla koncovka a v tie-breaku jsme zcela propadli. Hradečtí se tak mohli radovat z vítězství 3:2 (22,-18,-21,22,5)
Temná jistota nemožnosti postupu do dalších bojů o extraligu juniorek, která se po tomto zápase zřejmě zakousla do myšlení našich hráček, znamenala i předzvěst neúspěchu v druhém sobotním měření sil. V tom jsme hladce prohráli ve třech setech 0:3 (-23,-22,-15)
Hodnocení výkonu juniorek z celkového pohledu ponechám na povolanější osoby v klubu, nicméně pokud bych měl hledat pozitiva v dosavadním vývoji soutěže, pak je potřeba určitě říci, že družstvo s velkým přehledem uhájilo 1.ligu juniorek o příští rok bez jakýchkoliv sestupových starostí.
Naopak tým se bude moci více koncentrovat na další sportovní cíle sezóny, čím jsou jednak dalších zápasy extraligy kadetek, kde usilujeme o zachování soutěže i pro příští rok a také velice dobře rozehraný ročník českého poháru žákyň potažmo i MČR stejné kategorie.
Stejnou bodovou bilanci jako juniorky si z dvou nedělních zápasů vezou z Brna i kadetky. Jejich optikou je však bod přivezený z Brna spíše  příjemnou zprávou přibližující družstvo k záchraně účasti v nejvyšší republikové soutěži.
Tentokrát výborně hrající hráčky Brna nedovolily našim děvčatům výborným podáním a výbornou obranou se více prosadit.První zápas skončil 3:0 (18,17,14) ve prospěch domácího týmu.
Do druhého zápasu jsme vstoupili vítězstvím první sady, ale již v následující, jako bychom se vrátili k trápení z prvního zápasu. Ve čtvrté sadě si domácí trenér dovolil komfort zaučovat druhou mladou nahrávačku. Toho, ač první následně vrátil do hry, naše holky využily a čtvrtý set opět získaly pro sebe. Tie-break jsme, bohužel, začali několika chybami na příjmu a vývoj už soupeř držel zcela ve svých otěžích.Brno se tedy nakonec mohlo radovat z výhry 3:2 (-24,15,15,-9,8)
Dobrý bod z palubovky soupeře a poslední krok k jistotě záchrany je pro nás naplánován na tento pátek  19.2.2016. Přijďte nás povzbudit !
Team BVC Chodov


Nejbližší akce

Vyhledat akci >

Kalendář

Faceboook

Kontakt

BVC CHODOV z.s.
Štěříkova louka 1163, 357 35 Chodov

Jiří Tureček (předseda)
GSM: 777 251 796
jiri.turecek@bvc-chodov.cz

Bc. Ladislav Zapf (místopředseda)
GSM: 602 110 457
l.zapf@seznam.cz

Přejít na kontakty

Partneři klubu

Copyright © 2024 - BVC Chodov | Kontakt | Minigolf Chodov