BVC Chodov


Úspěšný víkend BVC Chodov

pondělí 16. 11. 2015 | komentářů

Prakticky všechna dívčí družstva napříč všemi věkovými kategoriemi BVC Chodov od juniorek až po mladší žákyně bojovaly o víkendu v mistrovských zápasech, shodou okolností vždy na domácích hřištích.
Sobotní extraligová utkání kadetek s jedním z lídrů průběžné tabulky přinesla nečekaný příděl čtyř bodů pro chodovské hráčky. Nechybělo málo a mohlo být dokonce ještě veseleji nebýt po prvním vyhraném utkání tiebreakové prohry v druhém zápase. 3:1 a 2:3 se silným družstvem Českých Budějovic je rozhodně pěkná bilance.
V sobotu se s kadetkami na kurtu "A" střídaly s kadetkami také juniorky. Hostily tým Teplic, se kterým sousedí v průběžné tabulce základní části soutěže. 6 bodů za dvě vítězství 3:0 a 3:1 je pro naše děvčata jistě hezká satisfakce za obdobné prohry v prvním kole letošního ročníku 1.ligy juniorek, kdy naše družstvo venkovní zápas odehrálo s několika hráčkami kategorie mladších žákyň.
Sobotní výčet volejbalových soutěží tím ale stále nekončí. Na kurtu "C" probíhal turnaj druhého kola krajského přeboru mladších žákyň. I  v této soutěži jsme si vedli dobře a v konkurenci čtyř účastníků pro tentokrát obsadili naše dva týmy BVC Chodov A a BVC Chodov B krásné druhé a třetí místo za VK Karlovy Vary před posledním Sokolovem.
Neděle proběhla ve znamení krajského přeboru žákyň, jehož účastníky jsme netradičně hostili v tělocvičnách 2. a 1. základní školy v Chodově.
V této soutěži došlo k nejvýraznějším změnám dosavadního celkového pořadí soutěže pěti letošních účastníků.
Mladší žákyně BVC Chodov C se odlepily ode dna tabulky velmi sympatickým herním projevem se dvěma nedělními výhrami. Vzhledem k dramatické zápletce v tabulce však tyto výhry stačily jen na celkové 4.místo v druhém kole. Nevadí....
V soutěži KP žákyň startuje letos i další náš tým - BVC Chodov B. Vzhledem k velmi široké soupisce hráček, mohli trenéři v prvních třech méně náročných zápasech nechat sbírat herní zkušenosti hráčky, které v minulém kole vybojovaly celkové třetí místo.
Proti vítězi prvního kola a v neděli prozatím neporaženému družstvu VSK Baník Sokolov svlékly žlutočerné teplákové soupravy i hráčky, které startují především v ČP žákyň.
To, co se dělo na hřišti můžete vidět, pokud kliknete ZDE, ve videozáznamu z utkání. 
Sladká tečka za víkendovými zápasy v podobě hladkého a zcela jednoznačného vítězství žákyň BVC Chodov, které tak měly příležitost si i v neděli pěkně zatrénovat. Těšíme se, až budou moci nastoupit v opravdu kompletní sestavě....
Přejeme všem našim holkám, trenérům a družstvům, aby podobnými výkony mohli naplňovat srdce svých příznivců a chodovských volejbalových fandů co nejčastěji.
Jen tak dál a obrovská gratulace všem !
Tým BVC Chodov ;-)


Nejbližší akce

Vyhledat akci >

Kalendář

Faceboook

Kontakt

BVC CHODOV z.s.
Štěříkova louka 1163, 357 35 Chodov

Jiří Tureček (předseda)
GSM: 777 251 796
jiri.turecek@bvc-chodov.cz

Bc. Ladislav Zapf (místopředseda)
GSM: 602 110 457
l.zapf@seznam.cz

Přejít na kontakty

Partneři klubu

Copyright © 2024 - BVC Chodov | Kontakt | Minigolf Chodov