Víkendová předbaráž jednoznačně pro barvy BVC Chodov !

neděle 15. 3. 2015 | komentářů

Kadetky o víkendu učinily další důležitý dílčí krok na cestě za svým letošním snem. V domácí hale hostily v dvojzápase o postup do baráže o extraligu 201/2016 neznámého soupeře, druhé družstvo moravské části 1.ligy - Minervu Boskovice.

Kvůli dojezdové vzdálenosti boskovických, jsme sobotní zápas začínali netradičně až v 17:00

Za podpory fandících diváků, kterých se v chodovské sportovní hale sešel nebývale velký počet, si holky za hodinu a 15 minut došly pro překvapivě lehké, ale velice cenné první vítězství 3:0 (18,17,18), kdy moravské hráčky občas zahrozily účinným servisem. Ve všech ostatních činnostech dominovaly domácí v tradičních žluto černých dresech a po zásluze odcházely z palubovky před odvetou spokojenější.

Matematika postupu do Ostravy, kde se 17.-19. dubna odehraje baráž o extraligu, byla jednoznačná: v neděli potřebujeme získat jeden set a můžeme objednávat autobus.

To se naštěstí podařilo hned v prvním dějství dnešního utkání a ikdyž jsme vlivem drobné ztráty koncentrace přenechaly soupeřkám druhý set, ve třetím již holky nenechaly nikoho v hale na pochybách, že i dnes dotáhnou zápas do vítězného konce a ve čtvrtém víkendový úspěch se štěstím završily. 3:1 (14; -23; 11; 25)

Holky a trenéři - gratulujeme !

Fandícím divákům za celý víkend díky !

Už nyní tak připravujeme výpravu na sever Moravy a zvažuje se i objednávka autobusu pro fan-club, který by v dubnu v podpořil ambiciózní chodovský tým na horké půdě v Ostravské sportovní hale.

Informace k zájezdu připravíme co nejdříve, nicméně v níže otevřené diskusi můžete předběžně svůj zájem o svou účast na závěrečných a klíčových třech utkáních kadetek v letošní sezóně projevit.

Půjde o vše a kapacita autobusu nemusí stačit ;-) Tak neváhejte !