Pětibodová fantazie !

neděle 1. 2. 2015 | komentářů

V průběhu prvního únorového dne 2015 přicházely z Prahy informace o vývoji dvojutkání kadetek se sokyněmi z Tatranu Střešovice. Jak jsem je vnímal já, se s Vámi nyní zkusím podělit v krátkém "sestřihu" utkání.

Naše děvčata nastoupila do zápasu bez ostychu a hned první dějství rozhodla ve svůj prospěch 25:18, aby naopak druhé přenechala soupeři poměrem 20:25.

V koncovce třetího setu zřejmě vyhlašovali lékaři v nedaleké Ústřední vojenské nemocnici pohotovost, protože se očekával urgentní příjem příznivců BVC-Chodov na ARO a kardiologii..... 24:26, ale naštěstí čtvrtá sada znamenala pro hosty opět uklidnění 25:21 a  tie-breakový výsledek 15:7 přinesl pro Chodov první dva víkendové venkovní body do tabulky.

Začátek druhého zápasu se výrazně protáhl až na 16:00 oproti plánované třetí hodině....

Podle výsledků ( z poheldu BVC) 25:13; 25;13 a 25:19 se ale evidentně více viděli doma při nedělní pohodě u oblíbených seriálů domácí hráčky. Za 69 minut tak byly připsány další 3 body na konto "žluto-černých".