Kadetky BVC doma ztratily body z Mikulovkou

čtvrtek 19. 12. 2013 | komentářů

V dohrávce 1. a 2. kola přivítaly v první lize kadetek domácí děvčata v tabulce třetí ZŠ Mikulova Praha a šlo o přímý souboj o druhou příčku a veledůležité body do nadstavbové části soutěže o postup do extaligy, kam oba týmy s vedoucím Sokolovem postupují. Vzájemné zápasy ze základních skupin se do nadstavbové částí započítávají a tak může rozhodovat každý set.

Úvodní zápas lépe zvládají domácí hráčky a to i přesto, že Mikulovka dokázala dvakrát srovnat, otočit se jim vývoj zápasu naštěstí pro Chodov nepodařilo.

V druhém zápase to však Pražanky zvládly i přesto, že v úvodní sadě prohrály 15:25 a 2:9 prohrávaly v druhém setu. Po výhře 3:1 mají ze soboty dva body navíc a chodovské volejbalistky se tak ve vzájemných zápasech mají horší bilanci. V dalším kole přivítá Chodov v sobotu 7. prosince od 11 a 15 hodin Tábor.

V Chodově 2. prosince 2013                                              Zdeněk Malich, BVC Witte Chodov