Chodov v úvodním kole v Děčíně uhrál remízu

středa 9. 10. 2013 | komentářů

Chodovské volejbalstky vstoupily do soutěže remízou v Děčíně, když se jim v prvním zápase nedařilo na příjmu a v útoku.

Chodov v sestavě: K. Pecháčková, V. Voláková, M. Zahrádková, H. Krausová, M. Szepová, V. Borková s liberem G. Gergelyovou, v úvodech setů prvního utkání vždy vedl až o pět bodů, jenže s koncovkami jednotlivých setů se do řad chodovských volejbalistek vkrádala nervozita a toho soupeřky dokázaly dokonale využít.

Po změnách v sestavě, kdy se poprvé v lize v roli nahrávačky představila mladičká T. Randýsková a K. Pecháčková se přesunula na smeč, se hra díky zlepšenému výkonu v poli a na příjmu výrazně zlepšila. Úvodní sadu druhého zápasu sice ještě hostující hráčky prohrály 23:25, jenže v druhé se rozehrála k výbornému výkonu V. Voláková, která těžila z práce celého týmu a získávala svými razantními útoky bod za bodem, Chodov sadu získal 25:18. Vyrovnaný průběh třetího setu, rozhodla svým servisem M. Zahrádková, která ze stavu 18:18 dotáhla tým až k setbolu, který sice neproměnila, ale Chodov po ztrátě dokázal hned další setbol využít. Ve čtvrtém setu hostující hráčky pokračovaly ve výborném výkonu a servisem držely své doupeřky na distanc. Pět bodů při podání H. Krausové a sedm při servisu V. Volákové bylo rozhodujícím faktorem vítězství 25:21 v setu a celkovém 3:1.

Chodovské volejbalistky se poprvé představí doma 12. října, kdy v městské sportovní hale v Chodově přivítají od 11 a 15 hodin Mělník.

V Chodově 8.října 2013                                                          Zdeněk Malich, BVC Witte Chodov