BVC Chodov


Světové série Patria direct open Praha

čtvrtek 21. 6. 2012 | komentářů


V úterý 22. 5. 2012 jsme se vydali naším „tranďákem“ na cestu do Prahy. Vytvořili jsme celkem tři skupiny od nejmladších, přes děvčata ve „středním věku“, až po nejstarší. Malé slečny si užily chvilky pozornosti u samotných hvězd beachvolejbalového nebe, neboť jim při zápasech podávaly balóny. My nejstarší, tím myslím sebe, Káťu Vodákovou, Denisu Mühlhauserovou a Adélu Tůmovou, jsme měly taky celkem důležitou pozici – otáčení čísel na velkých ukazatelích na každém kurtu.

     Každý den byl slunečný a kolem třetí hodiny opravdu horký, ale naše děvčata se nezalekla a hrdinně na kurtech přečkávala obrovská vedra. Odměnou jim byly dokonce i dresy některých hráčů.  V pátek nás některé pomocnice bohužel opustily, protože musely na turnaj do Děčína. Zbytek nadále zůstal a v neděli si mohl užít velké finále a pozdější ceremoniál, při kterém jsme si všechny plácly s hráči, kteří stáli „na bedně“. V průběhu finálového utkání se také na kurtu objevily naše nejmenší posily a předvedly něco málo ze svého barevného minivolejbalu, za což sklidily velký potlesk celého publika.

   Celý týden jsme si moc užily a doufáme, že se tahle příležitost bude příští rok opakovat. Velký dík patří Míše Prášilové, která se o nás celý týden parádně starala!

                                                                                                      Anička Lauermannová
                                                                                                         BVC WITTE Chodov

 

FOTOGALERIE   

Komentáře


Nejbližší akce

Vyhledat akci >

Kalendář

Faceboook

Kontakt

BVC CHODOV z.s.
Štěříkova louka 1163, 357 35 Chodov

Jiří Tureček (předseda)
GSM: 777 251 796
jiri.turecek@bvc-chodov.cz

Štěpán Javůrek (místopředseda a šéftrenér)
GSM: 774 351 796
stepan.javurek@centrum.cz

Přejít na kontakty

Partneři klubu

Copyright © 2023 - BVC Chodov | Kontakt