BVC Chodov


Vyhlášení ankety o nejlepší volejbalisty a volejbalistky sezóny 2018/19 v Praze s účastí BVC Chodov

pondělí 20. 5. 2019 | komentářů | Autor: BVC Chodov

17. května večer se multifunkční centrum Dlabačov naplnilo zvučnými jmény českého volejbalu v rámci slavnostního galavečera Českého volejbalového svazu spojeného s vyhlášením ankety o nejlepší volejbalisty a volejbalistky sezóny 2018/19.

My jsme využili našich nominačních pozvánek na galavečer hned ve dvou kategoriích a ačkoliv jsme nakonec nevystoupili na zlaté pódium, naše umístění hodnocené odbornou veřejností českého volejbalu nás moc těší a bereme toto zařazení našeho klubu mezi špičku v ČR jako poctu.  

 

 

V kategorii 14 získal BVC Chodov společně s Duklou Liberec a Olympem Praha nominaci mezi tři nejlepší mládežnické oddíly dívek v ČR

 

 

V kategorii 12 - trenér družstva dívek získal společně s Lubošem Bednářem (LBC) a Erikem Nezhodou (KP BNO) nominaci také náš chodovský trenér Jiří Kudrle.   

 


Obě chodovské nominace mají nejspíš základ ve společném jmenovateli v podobě vítězství žákyň v letošním ročníku Českého poháru a postup juniorek do extraligy 2019/2020. Nelze však opomenout ani kvalitně odehraný letošní ročník extraligy kadetek.

Dalším z podnětů k nominaci BVC Chodov byla také zcela jistě systematická práce s mládeží prokazované dlouhodobými úspěchy v soutěžích barevného volejbalu a umístěním mladších žákyň na letošním MČR v elitní osmičce nejlepších týmů.

 

Děkujeme za Vaši podporu, tyto nominace patří Vám všem, kteří náš dobře fungující klub podporujete a jste ve všech možných formách a na všech úrovních jeho součástí !

 

Tým BVC Chodov !

 

Podrobné info k celkovým výsledkům ankety.

 

Komentáře


Nejbližší akce

Vyhledat akci >

Kalendář

Faceboook

Kontakt

BVC CHODOV z.s.
Štěříkova louka 1163, 357 35 Chodov

Jiří Tureček (předseda)
GSM: 777 251 796
jiri.turecek@bvc-chodov.cz

Štěpán Javůrek (místopředseda a šéftrenér)
GSM: 774 351 796
stepan.javurek@centrum.cz

Přejít na kontakty

Partneři klubu

Copyright © 2019 - BVC Chodov | Kontakt