BVC Chodov


Další z chodovských supervíkendů klepe na dveře !

středa 10. 4. 2019 | komentářů | Autor: Jiří Kudrle

Juniorky a mladší žákyně znovu do akce…. :-)

 

A je to tu ! Příjemně prodloužená sezóna našich juniorek jde do svého finiše. Dlouhá klikatá cesta první ligy 2018/2019 je nakonec zavedla až do Českých Budějovic na nadcházející víkendový barážový turnaj o nejvyšší juniorskou soutěž pro příští sezónu.

Během soboty a neděle se potkáme postupně s družstvem Hlincovky, nám velmi známým soupeřem, se kterým jsme v nadstavbě letošního ročníku sehráli neuvěřitelná čtyři utkání plná dramatických zvratů a těsných koncovek.

Ještě v sobotu večer se pak pak těšíme na konforntaci s jedním ze dvou účastníků letošní extraligy - týmem Prostějova. S jejich mladšími kolegyněmi jsme se utkali v rámci posledního kola nadstavby extraligy kadetek. Těžko ale usuzovat, nakolik se styl hry starších prostějovských děvčat bude lišit.

Domácí budějovický tým nás čeká v neděli dopoledne. Historicky se na Chodov vždy dokázal dobře připravit a disponuje kvalitní hráčskou soupiskou. Z pohledu toho, kdo bude v neděli "muset” a kdo bude "moci" hrát uvolněněji, budeme mít asi mírnou výhodu ;-)

Tatran Střešovice na závěr… našeho tradičního soupeře z minulých ročníků extraligy kadetek nechceme podcenit, ačkoliv jsme se ve vyrovnaných utkáních většinou mohli radovat z vítězství …. v posledním utkání turnaje a vlastně i sezóny bude rozhodovat momentální forma a už i na obou stranách únava.

Hezký konec víkendu bychom si samozřejmě všichni přáli a holky by si jej bezesporu za svou práci v letošním roce zasloužily. Jo a už jim konečně někdo udělejte nějakou jinou fotku... ;-)

Ať dopadne sobota a neděle jakkoliv, nejvíc bych si přál, abychom během něj hráli na jihu Čech hezký volejbal a mohli domů v neděli odjíždět s hřejivým pocitem z dobře odvedené práce.

 

Držte nám pěsti !

 

Vlastně nejen nám, ale i do Nového Boru mladším žákyním, které minulý víkend vybojovaly postup do druhého kola kvalifikace MČR a na toto kolo právě v pátek odjíždějí !

V osmičlenné kvalifikační skupině "KA” se bude bojovat o tři postupová místa na závěrečný finálový turnaj.  Věříme, že našim děvčatům vydrží jejich aktuální herní pohoda a forma a se soupeři ze Žatce, Jihlavy, Žichlínku, Olympu B, Příbrami, Olomouce a Nového Boru si poradí tak, aby v květnu v Bílovci ani tentokrát nechyběla mezi uchazeči o mistrovský titul této kategorie.

 

Tým BVC Chodov !

Komentáře


Nejbližší akce

Vyhledat akci >

Kalendář

Faceboook

Kontakt

BVC CHODOV z.s.
Štěříkova louka 1163, 357 35 Chodov

Jiří Tureček (předseda)
GSM: 777 251 796
jiri.turecek@bvc-chodov.cz

Štěpán Javůrek (místopředseda a šéftrenér)
GSM: 774 351 796
stepan.javurek@centrum.cz

Přejít na kontakty

Partneři klubu

Copyright © 2019 - BVC Chodov | Kontakt