BVC Chodov


Mladší žákyně odjíždějí na kvalifikaci o MČR !

pátek 5. 4. 2019 | komentářů | Autor: Jiří Kudrle

Už jsme mysleli, že o víkendu 6.-7.4. nebude co sledovat, ale o volejbalovou náplň a povinnou víkendovou dávku adrenalinu se tentokrát postarají naše mladší žákyně, které dnes odjíždějí na první ze dvou kol kvalifikace na finále "republiky” maldších.

Letošní rok se do mistrovské soutěže této kategorie přihlásilo rekordní množství účastníků a tak museli vedoucí soutěže sáhnout k tomuto dvoufázovému postupovému systému. V deseti předkvalifikačních skupinách bude osmdesát týmů usilovat o čtyřicet volných míst pro druhé kolo, což znamená, že postupují první čtyři nejlépe umístěná družstva z každé skupiny.

Ve druhém kole už půjde přímo o postup a kdo se bude chtít objevit na finále MČR, musí ve druhém kole obsadit nejhůře třetí příčku.  

 

Tým BVC Chodov byl pro první kolo nalosován do skupiny G, která se hraje v Hradci Králové. Postupně se zde utká s družstvy Ústí nad Labem, domácím Hradcem, Olomoucí, Kometou Praha, Děčínem, Orionem Praha a Jabloncem.

Budeme našim mladším kolegyním držet pěsti, aby se jim v tomto městě dařilo alespoň stejně tak dobře jako před týdnem starším žákyním na finále Českého poháru žákyň.

Velkou naději a odhodlání potvrzují také slova trenéra družstva mladších žákyň Filipa Plášila, který přijel před týdnem velmi spokojen se vzrůstající herní formou mladších děvčat z posledního kola ČP žákyň v Českém Krumlově, které toto družstvo pojalo jako přípravu na své mistrovství.

 

Přejeme všichni mnoho štěstí a věříme, že to vyjde ! Držte se !

Tým BVC Chodov !

 

Komentáře


Nejbližší akce

Vyhledat akci >

Kalendář

Faceboook

Kontakt

BVC CHODOV z.s.
Štěříkova louka 1163, 357 35 Chodov

Jiří Tureček (předseda)
GSM: 777 251 796
jiri.turecek@bvc-chodov.cz

Štěpán Javůrek (místopředseda a šéftrenér)
GSM: 774 351 796
stepan.javurek@centrum.cz

Přejít na kontakty

Partneři klubu

Copyright © 2019 - BVC Chodov | Kontakt