BVC Chodov


Bodově skvělý víkend v podání juniorek BVC Chodov !

pondělí 11. 3. 2019 | komentářů | Autor: Jiří Kudrle

Juniorky po zaváhání na Hlincovce potvrdily svoji kvalitu a během víkendu připsaly 12 bodů za čtyři jednoznačná vítězství.

Tento bodový příděl již našim děvčatům definitivně garantuje účast v prvním kole baráže o extraligu, jelikož sobotní soupeř (Mikulovka) nás již na postupovém místě nemůže ohrozit. My naopak musíme čekat na zaváhání Hlincovky příští sobotu v Kralupech, což by nás při jakékoliv bodové ztrátě jihočeského týmu vyneslo na první místo tabulky. (ovšem jen za předpokladu, že bychom si znovu v neděli poradili s týmem Mikulovky ;-)

Je to prostě zamotané až do konce... Přáli bychom si ale první místo v nadstavbové skupině, které by nám dávalo možnost pořádání prvního kola (play-off) baráže u nás doma a to by bylo po sedmi víkendech na venkovních palubovkách více než příjemné…

Zpět ale k počínání chodovského týmu během uplynulé soboty a neděle.

BVC Chodov - ZŠ Mikulova 3:0 (9,15,15)

BVC Chodov - ZŠ Mikulova 3:0 (12,20,22)

Sobota byla pro nás z pohledu důležitosti obou víkendových dvojutkání ta více podstatná. Bezprostřední pronásledovatel z pražské Mikulovy na nás díky našemu zaváhání na Hlincovce bodově zle dotíral a bylo bezpodmínečně nutné oba zápasy zvládnout bez ztráty bodu. Zápasy jsme navíc odehrávali v náhradní tělocvičně na II.ZŠ, kde normálně netrénujeme. Místní podmínky nakonec byly více milosrdnější k našim barvám a s překlady pod stropem jsme se lépe vypořádali my. Oproti projevu na jihu Čech jsme opět zlepšili podání, velmi se nám dařila hra středem sítě a produkovali jsme jen málo vlastních hrubých nevynucených chyb.

Celkem pohodové a až nečekaně jednoduché vítězství v obou sobotních zápasech bylo ještě potřeba k jistotě postupu potvrdit v neděli v Táboře se soupeřem, se kterým jsme se v prvním nadstavbovém kole doma v Chodově celkem trápili. Neděle však zastihla chodovský žákovsko-kadetsko-juniorský tým v herní pohodě a až na výpadek pozornosti v prvním setu druhého zápasu hodnotím vývoj obou utkání jako zcela kontrolovaný z naší strany.

BVC Chodov - Tábor 3:0 (12,17,7)

BVC Chodov - Tábor 3:0 (22,15,16)

 

Juniorky se už za týden v neděli 17.3. rozloučí svými posledními zápasy s nadstavbovou části soutěže posledním dvojkolem odvetami v Praze na ZŠ MIkulova a následně se pokusíme co nejlépe připravit na konec března na dvojzápasové play-off, jehož vítěz bude mít možnost v polovině dubna bojovat o účast v extralize 2019/2020.

 

Tým BVC Chodov !

 

Komentáře


Nejbližší akce

Vyhledat akci >

Kalendář

Faceboook

Kontakt

BVC CHODOV z.s.
Štěříkova louka 1163, 357 35 Chodov

Jiří Tureček (předseda)
GSM: 777 251 796
jiri.turecek@bvc-chodov.cz

Štěpán Javůrek (místopředseda a šéftrenér)
GSM: 774 351 796
stepan.javurek@centrum.cz

Přejít na kontakty

Partneři klubu

Copyright © 2019 - BVC Chodov | Kontakt