BVC Chodov


Žákyně v pátek odjíždějí na druhé celostátní kolo ČP

čtvrtek 14. 2. 2019 | komentářů | Autor: Jiří Kudrle

Už potřetí během čtyř víkendů zamíří BVC Chodov znovu na Moravu. Tentokrát se ale zastavíme na místě, na které máme hezké vzpomínky. V Uherském Hradišti se nám zadařilo před dvěma roky na MČR mladších žákyň a nyní bychom na tuto hezkou zkušenost rádi navázali v rámci druhého celostátního nadstavbového kola Českého poháru žákyň 2018/2019.

Po předchozím prvním kole ČP, které pořádalo před třemi týdny Brno, figurujeme na prvním místě průběžného pořadí této douhodobé soutěže.

Čeká nás sedm utkání se soupeři, se kterými jsme se již v předchozích kolech potkali nebo dokonce potkávali.

Za tradičními týmy z tohoto pohledu tak můžeme pohlížet na Liberec a Kralupy. Velmi silný bezprostřední pronásledovatel v celkovém pořadí z Uherského Hradiště nás čeká hned druhý zápas v sobotu a bude zcela jistě chtít využít domácího prostředí ke zvrácení vývoje v průběžné tabulce. Těšíme se na tento vzájemný zápas a věříme, že nebude tak jednoznačný jako v Brně. 

Moravskou část republiky v první osmě reprezentují ještě Ostrava a Hradec Králové, které bychom nechtěli a hlavně neměli podcenit.

Ze druhé skupiny se mezi top 8 probojovalo Studio Sport a Loko Plzeň - další náš tradiční soupeř - letos navíc s obrovským žákovským potenciálem. Ani Studio Sport nemůžeme rovnou ve svých hlavách odsoudit do role outsidera skupiny, jelikož bude hrát jistě velmi uvolněně a bude se snažit využít svůj výškový potenciál.

Věříme, že o víkendu navážeme na naše výkony z prvního kola ČP resp. přesněji tedy spíše ze soboty a neděle ;-) V každém případě se budeme opět snažit servírovat divákům v hale i našim příznivcům u našich přímých přenosů pohledný kombinační volejbal, který našim barvám dlouhodobě přináší radost a úspěchy. A snad i tentokrát se budeme moci na dlouhou cestu domů vydávat s hřejivým pocitem na srdci a úsměvem na tváři.

Zápasy BVC Chodov: Skupina F2A

  • 16.2. 9:30 Studio Sport
  • 16.2. 12:45 Uherské Hradiště
  • 16.2. 14:15 Liberec
  • 16.2 17:15 Kralupy
  • 17.2. 9:00 Hradec Králové
  • 17.2. 11:30 Plzeň
  • 17.2. 12:45 OstravaDíky za Vaši podporu !

Tým BVC Chodov !

 

Komentáře


Nejbližší akce

Vyhledat akci >

Kalendář

Faceboook

Kontakt

BVC CHODOV z.s.
Štěříkova louka 1163, 357 35 Chodov

Jiří Tureček (předseda)
GSM: 777 251 796
jiri.turecek@bvc-chodov.cz

Štěpán Javůrek (místopředseda a šéftrenér)
GSM: 774 351 796
stepan.javurek@centrum.cz

Přejít na kontakty

Partneři klubu

Copyright © 2019 - BVC Chodov | Kontakt