Chodovské juniorky svůj vstup do nadstavby zvládly

pondělí 4. 2. 2019 | komentářů | Autor: Jiří Kudrle

V sobotu 2.2. odehrály juniorky BVC Chodov dvě důležitá utkání prvních dvou kol nadstavbové části.

Soupeř z Tábora nás potrápil v prvním a především třetím setu prvního zápasu, kdy jsme dokonce otáčeli z 11:18 na konečný stav 26:24. Nicméně odehraná utkání poměrem 3:0 (21,15,24) a 3:0 (14,17,17) pro nás znamenají důležitých 6 bodů do tabulky nadstavby 1-JKY-I bez ztráty setu.

Chválím hoky za zvládnuté těžké koncovky a za to, jak se namotivovaly do odpolední druhé části hracího dne. Bez dalších komentářů všichni v týmu cítíme, že jsem sobotu zvládli spíše po výsledkové rovině a nyní se pustíme opět pěkně s pokorou do dalšího tréninku ;-)

Za tři týdny nás čeká těžký soupeř: Hlincovka - přímý konkurent v boji o výhodnější první místo nadstavbové části a možnost odehrání případných "křížů" na domácí palubovce....Věřím, že budeme dobře připraveni.

Teď se však ještě budeme muset zasoustředit na kadetky, které 9.-10.2. čeká extra důležitý turnaj o víkendu v Ostravě. Právě z pohledu juniorek by nám případný kadetský úspěch v sobotu a neděli velmi pomohl v další části sezóny. Budeme se těšit...