BVC Chodov

Žákyně A 2018 / 2019

Soupiska

Hráči / hráčky

Realizační tým

Společná fotografie

Zprávy o týmu

Rychlé zprávy:

25.6.2019 - Informace k letnímu soustředění kadetek a juniorek Pernink 2019

Detailní informace k soustředění ke stažení ZDE 

Předpokládané zahájení tréninkové činnosti šestkového volejbalu pro sezónu 2019/2020 by mělo být jako vždy již v týdnu před soustředěním (5.-9.8.) Forma a přesné termíny budou před tímto termínem ještě upřesněny. 

Přípravná utkání - termíny:

Plzeň - 29. nebo 30.8.2019 (Jednodenní přípravný turnaj 4 týmů)

Ostrava - 13.-15.9.2019 (Testovací turnaj SCM - pořádá Český volejbalový svaz, testování hráček, turnaj všech extraligových týmů) 

První ostré zápasy 21.9. !!! Hrajeme doma: Řepy(JKY) ; Olymp(KKY) 

Tak hezké prázdniny !

Trenér.


17.5.2019 - MČR Přerov - základní info

Kompletní složení skupin na MČRZDE

Předpokládané hrací časy družstva:

  • Slavnostní zahájení (Pá, 24.5., 12:30)
  • Frýdek-Místek (Pá, 24.5., 14:00)
  • Studio Sport (Pá, 24.5., 16:30)
  • Žatec (So, 25.5., 8:30)
  • Nadstavba 1 (So, 25.5., 11:00)
  • Nadstavba 2 (So, 25.5., 14:00)
  • Nadstavba 3 (So, 25.5., 16:30)
  • Kříže (Ne, 26.5.)
  • O konečné umístění (Ne, 26.5.)
  • Slavnostní zakončení (Ne, 26.5., 15:30)

Pozvánka pořadatele ZDE

Oficiální rozpis soutěže ZDE

Odjezd týmu: 23.5. cca 12:00 hala (upřesním po dohodě s řidičem do středy 22.5.)

  • S sebou na žádost řidiče pouze pití nutné na cestu a večer
  • V pátek ráno můžeme nakoupit v Přerově (Penny, Albert, Tesco v dosahu) stejně tak ovoce a další

Ubytování týmu: Zimní stadion Přerov - viz pozvánka pořadatele nahoře 290,-/osoba/noc

Hala: Sportovní hala Přerov a Střední odborná škola Přerov - viz pozvánka pořadatele nahoře

Strava:

  • Hrnky, lžičky, talířky, čaje s sebou na snídaně.
  • Bufet v průběhu turnaje zajišťuje pořadatel 
  • Čtvrtek večeře - v restauraci na ZS Přerov - zatím nemám potvrzené - vlastní platba dle objednávky
  • Pátek snidaně - zajištěno (30,-/os/snídaně)
  • Pátek oběd - v restauraci na ZS - vlastní platba dle objednávky
  • Pátek večeře - zajištěno (80,-/os/večeře)
  • Sobota snídaně - zajištěno (30,-/os/snídaně)
  • Sobota oběd - zajištěno (85,-/os/oběd)
  • Sobota večeře - zajištěno (80,-/os/večeře)
  • Neděle snídaně - zajištěno (30,-/os/snídaně)
  • Neděle oběd - v restauraci - vlastní platba dle objednávky
    • Čas oběda určíme dle vývoje play-off

 Platby: 1.205,- Kč/os  budeme vybírat v autobusu cestou do Přerova

V případě potřeby jakékoliv další informace mne prosím kontaktujte telefonicky. 

Díky, Trenér.


13.5.2019 - Rozpis tréninků předpoklad na období 13.-23.5.

  • Po 20.5. 17:00 - 18:30 (45)
  • Út 21.5. 17:00 - 20:00 (Plovoucí, specializace)
  • St 22.5. 17:00 - 18:30
  • Čt 23.5. 12:00 Odjezd MČR :-)

3.5.2019 - Omluvenka na MČR

Pro zájemce ke stažení... ZDE


26.4.2019 - Už za měsíc... budeme vědět, jak všechno dopadlo ;-)

Nyní zatím jen předběžné info k akci Přerov a k tréninkům v období do MČR žákyň.

Přerov:

Odjezd hráček již ve čtvrtek 23.5. kolem 12:00, zajištěn minibus pro hráčky a realizační tým, ubytování je definitivně zajištěno tam, kde jsme si přáli... Od pořadatele však máme přidělenu pouze kapacitu ubytování v povinném rozsahu 14 lidí. Mohu pro případné zájemce poskytnout tip na místo, kde jsme zvažovali alternativní ubytování týmu. Je to cca 10 minut autem od haly.... (pošlu kontakt přes WA)      

Veškerá další upřesnění budu moci bohužel sdělit až po rozlosování turnaje.   

Tréninková příprava:

Od pondělí 29.4. do konce sezóny přesouváme pondělní tréninky z 18:30 na 17:00 (Tento čas budeme mít halu jsen pro sebe)

Úterky ponecháme pro individuelní přípravu a individuální plány hráček v rozsahu 17:00 - 20:00 - vždy dopoledne napíšu, kdy kdo trénuje

Čtvrtky zůstanou stejné tedy 18:30 - 20:00

  • Trénink ze čtvrtka 23.5. bude přeložen na středu 22.5.

Herní příprava:

Na termín 18.5. (sobota) nebo 19.5. (neděle) bych rád připravil herní zátěž, pokud se najde vhodný zájemce na sparring match. Po dvou měsících bez ostré hry by se mohlo hodit, abychom se na hřišti zase rozkoukali :-) Uvidíme po rozlosování skupin MČR...

 

V případě potřeby - volejte... 

 


18.3.2019 - Opět skvělý los - tentokráte pro finále ČP žákyň !

Rychlé info... skupina F3A


17.3.2019 - Výsledkový servis finálového kola KP žákyň - se ztrátou jediného setu v sezóně se stáváme přeborníkem Karlovarského kraje ! 

V domácích podmínkách žákyně "A"opět bez ztráty setu.....to je velmi dobrá vizitka a za dnešní výsledek dosažený bez dvou hráček základní sestavy ode mne velká gratulace hráčkám "A" týmu ... mrzí mne ale blamáž v duhém setu s BVC "B", předvedli jsme velmi nezodpovědný a neprofesionální přístup ke hře na hranici 10% našich možnoostí a schopností .... 

Průběh neděle:

BVC - Sokolov 2:0 (2,5)

BVC - Aś 2:0 (4,4)

BVC - KV "B" 2:0 (6,8)

BVC - KV "A" 2:0 (13,10)

BVC - BVC "B" 2:0 (9,21)

Gratulace týmovým kolegyním BVC "B" k celkovému třetímu místu KP 6

 


4.3.2019 - Předběžné informace k Hradci Králové

Sportoviště:
Hala TJ Slavia Hradec Králové, Víta Nejedlého 1216
Parkování u haly - zdarma na dvou parkovištích u nového venkovního areálu.

Ubytování: 
Penzion U Mlejna (www.penzionumlejna.cz

Stravování:
zajištěno na penzionu: 

  • pátek večeře 120, -
  • sobota snídaně 70,-
  • sobota večeře 120,-
  • neděle snídaně 70,-
  • .neděle oběd 120,-

Po celou dobu turnaje bude otevřeno bistro Pod Rampou (v hale).

Soupeři: 

  • U.Hradiště
  • Loko Plzeň
  • Kralupy
  • Liberec
  • Ostrava
  • Žatec
  • Brno

 


3.2.2019 - Rozpis zápasů 2.kolo ČP žákyň UH - los nám přeje....

Sobota:

  • 9:30 Studio Sport
  • 12:45 U.Hradiště
  • 14:15 Dukla Liberc
  • 17:15 Kralupy

Neděle:

  • 9:00 Hradec Králové
  • 11:30 Loko Plzeň
  • 12:45 Ostrava

 


29.1.2019 - Předběžné info k Uheráku (ČP žákyň 2. kolo)

Hrací dny: 16.-17.2.

Městská sportovní hala Uherské hradiště, Stonky 860 (3 min chůze od ubytování viz níže)

Odjezd hráček a realizačního týmu: pátek 15.2. cca 13:00 -14:00 upřesníme podle předpovědi. Návrat počítejte neděle později večer...

Ubytování: U Hejtmana Šarovce **** (Dole výborná restaurace, velmi dobře vaří... 410,-/os/noc se snídaní)

Večeře stejně jako jsme zvyklí - Školní jídelna místní umělecké průmyslovky 90,-/jídlo

Případné bližší info u mne... 

 


23.1.2019 - Aktualizovaný termínový kalendář na nadstavbovou část sezóny

Opět zcela aktuální k dnešnímu dni. 


15.1.2019 - Info k ČP žákyň 25.-27.1.2019

První celonárodní kolo českého poháru pořádá KP Brno.

Hrajeme již v pátek 25.1. od 17:30 a v 19:00. 

Ubytování:

Místo pro nás bude pořadatelem ještě upřesněno podle kapacit, předpoklad je 300,- až 400,-/noc/osoba

Zajištěné jídlo:

Snídaně sobota 60,-

Večeře sobota 95,-

Snídaně neděle 60,-

 

Adresa haly - sportoviště:

SG Brno, Botanická 70

Zápasy BVC Chodov:

25.1. 17:30 Uherské Hradiště

25.1. 19:00 Olymp A

26.1.  9:00 Ostrava

26.1. 13:30 Brno

26.1. 17:45 Hradec Králové

26.1. 19:00 Liberec

27.1.  9:00 Kralupy

 

Případné dotazy u mne na telefonu. 

Díky trenér.


 

10.12.2018 - Telegrafické info - výsledkový servis z ČP

Potvrdili jsme výkonnost a obhájili první místo v ČP z prvního kola. Dobrá práce holky! 

Postupujeme tak do první osmičky celonárodního finále, které se bude hrát na tři kola. 

V prvním kole se potkáme s následujícími soupeři: Kralupy, Liberec, Olymp "A", Uherské Hradiště, Brno, Ostrava a Hradec Králové. 

26. ledna to vypadá na výlet do Uheráku.... ;-) ale necháme se ještě překvapit.  


21.11.2018 - Upřesnění odjezdu do Kralup (ČP žákyň)

Hrajeme od 11:15 = 10:00 šatna = 7:30 Sokolov a Chodov, 7:45 K.Vary. Pokud by byla špatná předpověď počasí, operativně v pátek večer změníme.... 

Auta (Trenér - Sokolov, Hasič - Chodov, Páťa - K.Vary)

Adresa haly: Gen. Klapálka 1029 Kralupy nad Vltavou.

Platby s sebou: 480,- (ubytování se snídaní) + 120,- (sobotní večeře) = 600,- Kč; Vybírám po příjezdu do Kralup.  

Po dobu turnaje bude otevřen bufet.


14.11.2018 - Rozpis zápasů 1.kola ČP v Kralupech

Odjezd sobotna ráno vzhledem k tomu, že hrajeme až od 11:15 = šlo by vyjet cca v 7:30...

Ubytování  zajištěno v Hotelu Sport (http://www.hotel-sport.cz/cs) 480,- Kč/os/noc včetně snídaně. Snídaně formou švédských stolů.

Večeře 120,- Kč/os. (polévka a hlavní chod).

Sobota

  • 11:15 - Hlincovka - MT
  • 13:45 - Olymp A - MT
  • 16:15 - Příbram - VT
  • 17:30 - Kralupy - VT

Neděle:

  •   9:00 - Plzeň - MT
  • 11:30 - Liberec - MT

23.10.2018 - Známe složení první sedmičky pro první kolo ČP žákyň

Tak kvalifikaci máme úspěšně za sebou… to,co jsme si přáli, se naplnilo, především díky tomu, že holky zkušeně zvládly a uhrály těžký a důležitý "rozjezdový” zápas s houževnatým družstvem Žatce a v neděli se dobře vyspaly na pražský Olymp B. Ostatní utkání víkendu nám nečekaně umožnila rozložit herní zátěž rovnoměrně na všechny hráčky, což jsem však moc rád.

Z Plzně tedy postupují do první sedmičky prvního kola kromě našich děvčat také hráčky Loko Plzeň a SK Hlincovka.

O víkendu se hrálo ještě ve dvou dalších lokalitách (v Praze a v Hradci Králové).

Z pražské části do první sedmy doputují Baník Příbram a Olymp A, z hradecké skupiny pak Dukla Liberec a TJ Kralupy.

Složení pro úvodní již bodované kolo soutěže (24.-25.11.) tedy slibuje pěkné a napínavé zápasy a velmi kvalitní herní srovnání. Zatím sice nevíme, kde se bude hrát, ale budeme se všichni těšit. Přeji týmu, aby se mu za měsíc podařilo navázat na parádní základ, který položil tento víkend a především v neděli v Plzni.

Protože v tom případě pak prostě nebude co řešit……. ;-) 

 

Díky moc za víkend, holky !


24.9.2018 - Aktualizované informace ke kvalifikaci ČP

Známe soupeře i herní systém.... 

Tři pětičlenné skupiny každý s každým. Předběžné časy zápasů našeho družstva (ASI) 10:20; 13:20; 15:20 a 17:20

Vítěz skupiny v neděli rovnou obhajuje postup do první sedmičky v nadstavbě (jeden zápas s vétězem křížů 2. vs 3.)

Druzí a třetí ve skupině mají možnost postupu přes kříže 2. vs 3. a následný boj o první sedmu v nadstavbě s vítězem některé skupiny. 

Všechny ostatní scénáře znamenají..... snad nenastanou..... ;-)

Propozice ZDE


21.9.2018 - První informace k ČP žákyň 2018/2019

Známe složení přihlášených družstev a herní systém základní i nadstavbové části. Jediné, co ještě nemáme rozklíčované, je kvalifikační síto a klíč pro rozdělení do skupin před prvním kolem. 

Bez změny zůstává závěrečná tříkolová celonárodní část ČP hraná ve třech výkonnostních osmičlenných skupinách, do které postoupí 13 nejlepších týmů z Čech a 11 družstev z Moravy. 

Naše regionální "česká" část soutěže se bude před zmiňovanou nadstavbou hrát dvoukolově v pěti výkonnostních sedmičkách. Mezikolové postupy a sestupy jsou shodné - tedy vždy dvě nejlepší a nejhorší družstva konkrétního kola (resp. konkrétní sedmičky).

Pro kvaldu zatím neznáme postupový klíč ani počet či složení skupin, známe jen dva pořadatele (Orion Praha a Lokomotiva Plzeň) Mezi 35 družstvy nebude příliš prostoru pro zaváhání...  

No, ode dneška za měsíc už budeme v tuto chvíli v Praze nebo Plzni zhruba tušit, jaké nás čeká výchozí postavení do letošního ročníku této prestižní dlouhodobé soutěže kategorie žákyň.

Seznam přihlášených družstev :

Baník MostVolejbal Tábor, TJ Sokol Komárov, TJ Baník Příbram, SK Meteor Praha, VSK Sokolov, VK Karlovy Vary, SK Hlincovka, TJ Kralupy, TJ VK Dukla Liberec,

SK Třebín, SK TO Duchcov, SK 15.ZŠ v Plzni, VK Sever ŽatecSK Kometa PrahaVSK Český KrumlovVolleyball Nymburk, Volejbal Ústí nad Labem, Studio Sport Praha,

BV Vratislavice n.N., VK MADETA České Budějovice "A"VK MADETA České Budějovice "B", BVC Chodov "A"BVC Chodov "B"TJ Sokol Roztoky, TJ Orion Praha "A",

TJ Orion Praha "B", TJ Záluda Turnov, TJ Lokomotiva Plzeň, TJ Touškov, PVK Olymp "A", PVK Olymp "B", PVK Olymp "D", SK Volejbal Klatovy, TJ Jirkov-Ervěnice

 


11.9.2018 - Aktualizace kalendáře

ZDE


4.9.2018 - Informace k Plzni 7.-9.9.2018

V Plzni se konají dva turnaje:

  1. Testovací turnaj kadetek 7.-.9.9.
  2. VC města Plzně žákyň 8.-9.9.

Odjezd kadetky i žákyně: Pátek 12:30 Chodov hala

Odjezd mladší žákyně: Sobota - tak abyste byly s trenérem v 8:00 v Plzni na rozcivčení - Bližší info Filip Plášil

Sportoviště:

  1. Tesťák kadetek: Tělocvična Sportovního gymnázia, Vejprnická 56, Plzeň
  2. VC Plzně žákyň: Městská sportovní hala Lokomotiva, Úslavská 2357/75

27.8.2018

Přípravný miniturnaj Plzeň - rychlý záskok a alternativa za nerealizované Slovensko. 

Juniorky a Kadetky BVC Chodov odehrají své první přípravné zápasy v pátek 31.8.2018 v Plzni. Soupeřem bude extraligový tým kadetek Loko Plzeň, první ligy juniorek Volejbal Plzeň a jedno další družstvo regionu Plzeň s účastí v první lize juniorek.


24.8.2018

Souhrn důležitých aktuálních informací 

Věnujte prosím pozornost souhrnu důležitých informací, které sice už holky maji z tréninku k dispozici... přesto v úvodu sezóny pro jistotu ještě jednou touto formou

1) Nedělní kanoe 26.8.2018: po dohodě s Páťou - zrušeno 

2) Herní příprava 1.9. : Přípravné dvojutkání s družstvem Olymp Praha 10:00 a cca 14:00 v Chodově (Informaci jsem posílal 20.8.2018)

3) Víkend 7.-9.9. Turnaj v Plzni. Počítejte prosím ve většině případů s odjezdem do Plzně již v pátek 7.9. cca 12:00 z Chodova (toto jen upresňuji viz předchozí informace na webu)


23.8.2018

Vítejte v nové sezóně 2018/2019 !

Po klubovém soustředění jsme včera zahájili tréninkový proces v domácí hale. 

Termíny dalších tréninků všichni máte, přesto umisťuji i na stránky:

Do konce prázdnin (23., 27., 28. a 30.8.) hala 18:00 - 20:00

Od 1.9.2018 

Pondělí: 17:00 - 18:30

Úterý a Čtvrtek: 18:00 - 20:00

Připravil jsem pro Vás kalendář utkání a turnajů, který umisťuji SEM a byl bych moc rád, pokud byste si ho vytisknuly (a třeba i vytisknuli  :-)  )

Tréninkové skupiny žákyň se letos budou týkat také termíny kategorií Kadetky a Juniorky

Bližší informace na mém telefonu v případě zájmu z Vaší strany ;-)

Díky Trenér

Kalendář

Faceboook

Kontakt

BVC CHODOV z.s.
Štěříkova louka 1163, 357 35 Chodov

Jiří Tureček (předseda)
GSM: 777 251 796
jiri.turecek@bvc-chodov.cz

Štěpán Javůrek (místopředseda a šéftrenér)
GSM: 774 351 796
stepan.javurek@centrum.cz

Přejít na kontakty

Partneři klubu

Copyright © 2019 - BVC Chodov | Kontakt