BVC Chodov

Kadetky B 2017 / 2018

Soupiska

Hráči / hráčky

Realizační tým

Společná fotografie

Zprávy o týmu

Žádné dostupné zprávy o tomto týmu.

Krátké zprávy družstva:


18.10.2017 

V sobotu jedeme do Příbrami. Sraz hráček v 6:30 před halou v Chodově. 

Nominace bude hráčkám sdělena na čtvrtečním tréninku.

Auta: Trenér, Patrik, Trollerovi - celkem 10 míst pro hráčky

Návrat kolem 19:00, jídlo s sebou. Dotazy na mém telefonu. 

Díky Trenér


7.10.2017

Dvojzápas třetího a čtvrtého kola 1.ligy kadetek BVC Chodov B - VK K.Vary 0:3 (-24,-19,-19) a 0:3 (-20,-10,-22)

V kvalitní volejbalové konfrontaci jsme dnes na body nedosáhli. Se soupeřem, který v 1.lize kadetek letos usiluje o postup do extraligy a nasadil proti našim žákyním nejsilnější možnou sestavu i na úkor paralelně odehrávaného zápasu juniorek, jsme však předváděli chvílemi více než srovnatelný výkon.

Herně se nám vydařil první zápas s Karlovými Vary, kdy naše hráčky na palubovce plnily lépe taktické pokyny a odvážnou hrou při podání a v útoku nutily i silnějšího soupeře k vlastním chybám.

V druhém zápase se opět, stejně jako před 14 dny projevila ztráta koncentrace našich mladých hráček, i když první a třetí set jsme výsledkově odehráli opět velmi vyrovnaně. Nutno připustit, že je soupeř měl oba od počátku do konce zcela pod kontrolou….

Obávám se také, že trochu hoříme v kondici…Trápili jsme se v útoku a zkusíme jej vyladit v následujícím tréninkovém týdnu.

No a jsme opět u toho, kdy tvrdím, že soutěž 1.ligy kadetek hrajeme především za účelem sběru zkušeností a slouží jako příprava týmu pro nosnou soutěž ČP žákyň a sezóny žákyň na příští rok. Na druhou stranu skvěle hrající mladé hráčky BVC Chodov mne ale od tohoto dlouhodobého cíle chtě nechtě občas odvádějí a všichni bychom si přáli úspěch na všech frontách…

Dnes jsme měli možnost po dlouhé době vyzkoušet Háňu, která se ukázala jako bojovnice. Matej dostala příležitost na bloku a zhostila se jí, oproti utkání se Sokolovem, na jedničku.

Kája potvrdila svou dominanci v kraji na pozici nejlépe přihrávající hráčky a Ráďa si hlasitě svojí herní stabilitou a kvalitou přihrávky a útoku řekla o pozici v základní sestavě.

Veve exklusivní výkon v obraně a záchranářských pracích. Pokud však chceme uspět příště, je potřeba zapracovat  na kvalitě a pestrosti nahrávky.

Trápila se Míša, škoda, že se jí nepodařilo tvrdost a nekompromisnost útoku, kterou předvádí v tréninku, přenést do zápasu, ale to byl, myslím, jen momentální výpadek.

Potřebovali bychom, aby se zase stejně jako v Uherském Hradišti sešly výkonem smečařky…. Jířa první zápas velmi dobrý výkon, v druhém bohužel … Barča skvělé záblesky, skvěle na podání, ale útok a přihrávka...… obě si však určitě vychutnají ve velké pohodě příští víkend v Liberci, věřím tomu, obě jsou nesmírně platné hráčky pro celý tým….

Kačka krátký, nicméně skvělý výkon. Dostane více příležitosti v příštím týdnu. ...

Družstvo čeká kvalifikace ČP žákyň, všichni se na ni těšíme. Zkušenosti z ligy kadetek bychom měli snad zúročit na 100%. Budete moci sledovat na našem facebooku ;-)

 

Zůstaňte s námi a díky za podporu !

Trenér

 


2.10.2017

V sobotu 7.10.2017 odehrajeme další kolo 1.ligy kadetek opět na domácí palubovce - tentokrát s K.Vary.

Sraz pro hráčky v sobotu standardně v  9:00 na palubovce, druhý zápas předpokládám opět od 14:00. 

 

Doprava na zápasy Kadetek.... v těchto termínech budeme hrát venku:

  • 21.10. Příbram
  • 25.11. Hlincovka (ČB)
  • 9.12. Sokolov
  • 16.12. K.Vary
  • 27.1. Plzeň

Pokud byste dopředu věděli, že na konkrétní zápasy určitě pojedete a máte volnou kapacitu v autě pro hráčky, pak prosím o tuto informaci. Díky. 


25.9.2017

Šest bodů z víkendu je pro naše družstvo příjemným překvapením úvodního kola 1. ligy kadetek stejně jako zcela nečekané průběžné vedení v soutěži…. (tabulka zde)

Abych řekl pravdu, přál jsem si před sobotním dvojzápasem dva body v součtu z obou utkání. Holky ale svou premiéru v první lize zvládly na podtrženou jedničku !

Podařilo se nám zaskočit soupeře skvělým podáním a výbornou obrannou hrou v poli a na domácí palubovce jsme zvítězili nad Sokolovem 3:0 (23,22,19) a 3:1 (18,12,-23,25)

Obzvláště si cením vítězství hned v prvním setu prvního zápasu, který jsem holkám zkomplikoval zapsáním chybného pořadí v postavení na hřišti a blokařky se tak ocitnuly na smeči a smečařky na bloku :-)  

Organizaci na hřišti se nám naštěstí podařilo zvládnout a holky alespoň nemyslely na to, co hrají za soutěž a proti komu = taktický záměr trenéra vyšel :-)

Velké obavy jsem měl z udržení koncentrace hráček při zápasech hraných na tři vítězné sety a ještě k tomu double v jednom hracím dni. S tímto faktorem jsme nakonec opravdu bojovali a to ve třetím a čtvrtém dějství druhého zápasu po snadno získaných dvou úvodních setech, které nás ukolébaly a jen těžko jsme se vraceli do hry. Věřím ale, že si na tempo a délku zápasů naše mladé hráčky brzy zvyknou.

Díky FAN Clubu za skvělou podporu holek na balkóně a dole za pomoc s organizací a zápisem.  

Třetí a čtvrté kolo 1.ligy nás čeká opět doma 7.10.2017 od 10:00 a 14:00, tentokrát s dalším krajským rivalem z Karlových Varů.
19.9.2017 - Blíží se první zápasy ;-)

V sobotu 23.9. premiéra v 1.lize kadetek doma se Sokolovem od 10:00 a druhý zápas v cca 14:00

Sraz hráček před prvním zápasem nejpozději v 9:00 na palubovce na rozcvičení.  

Paralelně s námi budou hrát jak extraligu kadetky, tak první ligu juniorky. 

Sraz FUN Clubu nejpozději 9:45 !

 


Rozpis termínů utkání první ligy kadetek - sledujte v aktuální podobě ZDE 

Vzhledem k tomu, že v této soutěži dochází k častým posunům termínů dvoj-utkání, sledujte jejich aktuální podobu na výše uvedeném odkazu, kde jsou vždy aktuální.

Děkuji JK

Kalendář

Faceboook

Kontakt

BVC CHODOV z.s.
Štěříkova louka 1163, 357 35 Chodov

Jiří Tureček (předseda)
GSM: 777 251 796
jiri.turecek@bvc-chodov.cz

Štěpán Javůrek (místopředseda a šéftrenér)
GSM: 774 351 796
stepan.javurek@centrum.cz

Přejít na kontakty

Partneři klubu

Copyright © 2017 - BVC Chodov | Kontakt